Aktuality

Vyvíjíme novou počítačku

V návaznosti na poptávku po počítačkách schopných zpracovat menší tikety, vyvíjíme novou počítačku schopnou skenovat kupóny o šířce do 55mm. V ...
20. 3. 2020
více

Kariéra & Vzdělávání

PROČ PRACOVAT U NÁS

Jsme inovativní, česká společnost s dlouholetou historií v regionu. Naší hlavní činností je vývoj systému pro monitorování výrobních procesů a výroba zařízení pro zpracování stravenek, v jejichž produkci patříme v Evropě na špičku. Úspěch našich výrobků stojí na propojení poctivé lidské práce s moderními technologiemi. Našimi hlavními zákazníky jsou strojírenské podniky, obchodní řetězce, stravenkové společnosti i drobní podnikatelé. Vyrábíme ale i speciální zařízení přesně podle individuálních požadavků našich klientů.

Svým zaměstnancům nabízíme atraktivní práci s možností rozvoje a uplatnění vlastních zkušeností a znalostí.

KLÍČOVÉ HODNOTY ÚSPĚCHU NAŠÍ FIRMY

1

Táhneme za jeden provaz

Vzájemná spolupráce a pomoc je jádrem našeho úspěchu. Zaměstnanci spolu otevřeně komunikují, předávají si potřebné informace a zkušenosti a společně tak přispívají k růstu celé společnosti.

2

Aktivně se vzděláváme

Ochota se učit novým věcem je stejně důležitá jako léty zaběhlá praxe. Naši zaměstnanci mají možnost se aktivně podílet na školících kurzech ve své oblasti, firemní výuce angličtiny nebo pravidelných webinářích.

3

Náš zákazník, náš pán

Pro komunikaci se zákazníky nemáme vyčleněnou osobu. Abychom našim zákazníkům dodali profesionální přístup a služby ve všech směrech, všichni naši zaměstnanci jsou prozákaznicky ladění. Dobré jméno společnosti máme jen jedno.

Aktuální volné pozice